OUTFITS

pro více fotek outfitu rozklikněte / for more pictures click on the photo

  


  
 

 

 

 

 

Kliknutím na fotku zobrazíte celý článek / By clicking on photo you will open the whole article

4 komentáře :

 1. Chlape ty máš styl! a to se mi líbí! :)

  OdpovědětVymazat
 2. tvuj blog vidím poprve a celkem se mi tvoje outfity i líbí umíš to dobře kombinovat a jseš i docela odvážnej ale nechápu u tebe jednu věc a to je výběr bot teměř všude se snažíš cpát tenisky a někdy to nevypadá vůbec dobře prostě to z tebe dělá pořád dítě.....zkus pouvažovat o koupi jednoduchých klasických hnědých a černých polobotek a uvidíš že se tvoje outfity dostanou na uplně jinej level.Budou víc mužnější a celkově prostě víc classy......přečti si třeba článek http://www.muzivcesku.cz/zaklady-botniku-iii-pro-studenty

  OdpovědětVymazat
 3. článek na MvČ jsem četl už dřív, a lakýrky mám, a pak dvě semišový polobotky. Tenisky si rozhodně neberu k obleku :) To že si k nějakýmu míň formálnímu saku vezmu občas conversky nebo vansky má většinou důvod, že chci dát najevo že se neberu až tak moc vážně :D Vezmu si k nim ještě nějáký vtipný ponožky a je to :D Ale ok, budu se snažit víc nosit formálnější obuv ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jasně tak já jenom, že tu nejsou u žádnýho z tvých outfitů k vidění:) happy socks a polobotky + barevný tkaničky myslim přesně splní ten učel nebrat to vážně :)

   Vymazat